У Кам’янці-Подільському не скасували заборону на продаж алкоголю вночі. За таке рішення Київ може оштрафувати місцеву владу

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) надіслало лист Кам’янець-Подільській міській раді з пропозицією скасувати заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час. У зв’язку з цим сьогодні на чергову сесію міськради було винесено відповідне питання.

Рекомендація Антимонопольного комітету викликана рішенням Господарського суду міста Києва, який зобов’язав Київську міську раду скасувати заборону на продаж алкоголю в столиці в нічні години. Саме тому АМКУ надіслав пропозиції скасувати відповідну заборону іншим радам, де діє аналогічне обмеження. Фактично усі депутати у своїх виступах закликали колег не скасовувати заборону, попри те, що Антимонопольний комітет може оштрафувати за це міськраду.

Після тривалого обговорення жоден депутат на підтримав скасування заборони на продаж алкоголю в Кам’янці у нічний час: 18 – проти, 8 – утримались, 1 – не голосував. Таким чином рішення від 29 квітня 2011 року залишається чинним.

Vdalo.info

 

Залишити відповідь