Під час 22 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Голови Верховної Ради та депутатів Ради щодо недопущення зняття заборони експорту лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді. Проект звернення підготував голова фракції «Відродження» Валерій Слободян. «Сьогодні переважна більшість лісоасортименту практично втрачена.

Причиною цього стало те, що продаж деревини за кордон став пріоритетним напрямком діяльності суб’єктів господарювання… Під час саміту Україна – ЄС у Брюсселі стало відомо про можливе скасування мораторію на експорт необробленої деревини.

Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, висловлюємо стурбованість щодо можливого припинення мораторію, вимагаємо недопущення зняття заборони експорту лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді та ввести кримінальну відповідальність за незаконну вирубку, транспортування та переробку лісу»,  – повідомляється у зверненні.

Першоджерело: http://vdalo.info/kam-yanetski-deputati-proponuyut-vvesti-kriminalnu-vidpovidalnist-za-nezakonnu-virubku-lisu/
© Вдало.info

 

Вдало.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього