Інваліди – не прокажені, щоби відокремлювати їх від решти, пише у Фейсбук мешканка Нетішина  Ліна Токар:

Чи потрібно для інвалідів, які лежачі в колясках або сидять у памперсах, біотуалет та дитячий майданчик у місті?  Чи хтось питав інвалідів Нетішина чи воно їм потрібно? Дітки, у котрих легка форма інвалідності і так гуляють на звичайних майданчиках з іншими дітьми. І не потрібно їх відокремлювати!

Раніше дві активістки, Анастасія Довгалюк та Лілія Крайчинська ініціювали проект на підтримку інвалідів пам’яті Надії Сівак. Мету переслідували благородну – зробити життя неповносправних у Нетішині зручнішим:

Пандусів, пристосованих ліфтів, обладнаних туалетних кабінок у громадських місцях, банкоматів, установлених на зручній висоті – усіх цих речей, які полегшують життя неповносправних, в Україні бракує. Наш проект – добра нагода допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями у нашому місті.

Сьогодні Лілія Крайчинська повідомила у Фейсбук, що проект підтримали нетішинці:

Ви своїм голосуванням продемонстрували цивілізований підхід до потреб тих хто потребує додаткової турботи і уваги! Дякую вам, європейці-нетішинці! Від себе і від своїх помічників – Екатерина Калмыкова та Довгалюк Анастасїї.

Натомість Ліна Токар упевнена, інвалідам потрібні геть інші зручності:

Краще хай ці дві дами не прикриваються гучним іменем і інвалідами. А зроблять дійсно потрібне жителям міста.

Замість того, щоб розпорошувати гроші на всякі дурниці, краще придбати у лікарню діагностичну апаратуру, яка потрібна не лише інвалідам, а і всьому місту! Бо в лікарні ніякої апаратури немає. А інваліди не мають коштів їздити в Рівне на діагностику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього