Славутський забудовник пан Миклуш   “зробив новорічний подарунок” Нетішину – вирубав ще один квадрат лісу на ділянці 3 га.
Звичайно він рахується вже  власником земельної ділянки і заплатив за ВСІ дерева, які тепер вважає що може знищувати.
Але цікаво, що коли він тільки починав восени вирізати ліс вперше і  облаштовувати будівельний майданчик Самооборона зверталася до нетішинського ДАБІ с вимогою провести перевірку його діяльності. Тоді були виявлені порушення, забудовнику були винесені постанови про адміністративне правопорушення та накладений штраф.
Після цього пан забудовник все ж таки отримав містобудівні умови та обмеження забудови своєї земельної ділянки 3 га і отримав декларацію на початок будівельних робіт.
Звичайно Самооборона звернулась в Управління містобудування та архітектури нетішинської міської ради та отримала містобудівні умови щоб з`ясувати що саме і якої площі може будувати пан Миклуш.

Управління звичайно посилалось детальний план забудови і як виявилось забудовнику надали дозвіл на забудову лише 10% земельної ділянки, тобто 30 соток!, обмеживши саму будівлю 1900 м2 (або 19 сотками).  Також передбачалося що будинок буде містити 56 квартир.  Вільна частина  11 соток мала би відійти під прибудинкову територію.
В містобудівному ж розрахунку будівництва житлового будинку по вул.Енергетиків містилася інформація , що буде побудований 4-х під`їздний 5-ти поверховий будинок площею майже 13 соток.

Тепер стає незрозумілим, навіщо було вирізати дерева ще під один будинок, якщо умови та обмеження  на нього  не розповсюджувалися, і містобудівний розрахунок був зроблений на один будинок!

mistob-umovi2

Нетішинська Самооборона

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельницьку АЕС прибули експерти ВАО АЕС

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої