Матері загиблого у зоні АТО героя зі Славутчини Володимира Марковського виділили кошти на придбання житла. За словами міського голови Славути Василя Сидора, кошти вже надійшли на рахунок Ліни Марковської, за які вона сама має підібрати собі житло в межах передбаченої суми – близько 460 тисяч гривень.

«Це правильний підхід, це реально й актуально, адже програма дає можливість людям дійсно придбати необхідне житло. Тому що та процедура, яка була – через тендерні закупівлі – себе не виправдала. Сподіваємося, наступного року учасники АТО зможуть також отримати квартири», – каже міський голова.

Як зауважує Василь Богданович, на квартирному обліку наразі перебуває більше 10 пільговиків, однак вони не мають першочергового права на отримання житла.

Нагадаємо, Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року № 719, для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, передбачається субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього