Влада Дунаївців придбала повністю оснащений пересувний кабінет флюорографії.  Кабінет буде використовуватися для масового якісного обстеження дорослого населення з метою своєчасного виявлення захворювань органів грудної порожнини таких як: туберкульоз, пухлини легень, пневмонії, захворювання середостіння та ін. Він працюватиме не тільки у місті, але й у населених пунктах нашої громади, задля покращення здоров’я наших жителів.

Кабінет діагностичний пересувний виготовлений на базі вантажного автомобіля і призначені для забезпечення масових діагностичних медичних досліджень людей рентгенографічних і ультразвукових апаратах.

Кабінет призначений для експлуатації в віддалених районах, де лікарні і клініки не мають належного обладнання або лікувальні установи взагалі відсутні. Зручність цього кабінету в тому, що обстеження школярів, студентів і працівників підприємств може відбуватися безпосередньо на місцях навчання або роботи. Належні тепло- і шумоізоляційні властивості кабінету-фургона, зручне розташування ергономічне обладнання забезпечують комфортну роботу протягом всього робочого дня, а система форсованого обігріву дозволяє підготувати все необхідне для роботи всього за 15-30 хвилин.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього