Користувач під ніком Сергій подилився власними спостереженнями зі життям міста на сайті міста Шепетівка

Дозвольте вставити свої п`ять копійок з приводу подій, які відбулись під час останньої сесії ШМР. Фактично відбулась чергова спроба захвату влади в місті. Депутат Пустовойт (директор ЕНЕРГОІНВЕСТУ), об`єднавши навколо себе палких «поцріотів» міста, а саме: Синюту В.В.(фракція БПП), Савчука Р.(за конкретні справи) , Веселкову Г.П.(радикали) та її кишенькову громадську організацію АТОвців, спробував зробити переворот в міський раді. За поданням депутата Костюка пропонувалось внести зміни до регламенту ШМР і після їх прийняття ці «товарищи» планували виявити недовіру секретарю міської ради, міському голові, його заступникам та розпустити виконком. Потім постало б питання про обрання нового секретаря, який де-юре був би виконуючим обов’язки міського голови аж до наступних виборів. І як ви думаєте кого планували видвинути на посаду секретаря?…..пані Веселкову Г.П.

Чоловік переконаний, АТОвців використовують для брудних справ:

Дві третини хлопців, які прийшли в міську раду, навіть не розуміли з якою ціллю вони там. Їм вбили в голови , що депутати не хочуть надавати їм земельних ділянок. Але всім відомо, що поки не буде генплану міста, то є неможливо. Та це не заважає деяким депутатам з фракції радикалів, племінниці Веселкової, та «приближенних» осіб спробувати отримати землю. Видно мерські амбіції не дають їй спокою, хоча на виборах міського голови вона зайняла лише 4 місце і не отримала достатньої підтримки мешканців міста. Які ж цілі переслідували «заколотники»? Ціль у них одна-НАЖИВА, а от інтереси різні.
Пустовойта цікавить лояльний мер , який не буде заважати заганяти місто в боргову яму,проводити свої темні оборудки з газом та поверне йому в концесію шепетівський водоканал.
В Синюти інші інтереси. Йому пообіцяли місце першого зама та контроль над дерибаном землі. Очевидно це в нього добре вдається після оборудок з квартирами для військовослужбовців.
Савчук мріє перебрати на себе 100% пасажирських перевезень в місті та районі та отримувати державні субвенції за перевезення пільгових категорій.
Галина Петрівна просто мріє про владу та хоче зберегти контроль над суботнім ринком на проспекті миру, що дозволяє їй набивати кишені мільйонами гривень, при цьому не сплачуючи місту ані копійки.
Голова спілки атовців Дзюба І. Цю особу цікавлять тільки гроші та горілка, яку йому щедро наливають в «чайхані» Веселкової. Кажуть люди з його оточення, що за події в міській раді Пустовойт заплатив йому 25тисяч гривень” – підсумовує свої спостереження Сергій.

3 Comments

  1. та її кишенькову громадську організацію АТОвців,В Шепетівці сталась спроба захоплення влади
    Ті хлопці, кого ти назвав кишеньковими воювали на сході і знають що таке спроба захоплення влади,”п,яничка” Дзюба,герой Донецького аеропорта,нагороджений особисто президентом,так само і його товариші по зброі.А де була ти прстітутка сєрожа і яким місцем торгувала невдоволена на шепетівському ринку.Давай обміняємось телефонами,може і я разок тебе трахну.

  2. таких мудрих як ти треба було ще в дитинстві з рогатки відстрелити

  3. продажний дурачок ти сэрожа

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього