В центрі Нетішина на центральній пішохідній алеї проспекта Курчатова та в районі Торгового Центру запрацювала вільна зона wi-fi для всіх мешканців міста та наших гостей – було повідомлено всім присутнім на останній сесії нетішинської міської ради!
Нагадаємо , що прохання створити вільну зону wi-fi ще в грудні 2015 року озвучив пан Ковальчук в електронній петиції до нетішинської міської ради. Вона в березні 2016 року набрали необхідні 100 голосів та була розглянута на сесії міської ради. Депутати рекомендували виконавчому комітету міської ради розглянути питання про створення вільного доступу до інтернету в центрі міста Нетішин, зокрема, направити звернення до провайдерів міста Нетішина та  при необхідності ініціювати внесення змін у міські програми для передбачення у бюджеті міста коштів на створення вільної мережі Wi-Fi .
Вже на 17-й сесії міськради були виділені 18 тис грн для облаштування точками доступу до мережі інтернет на базі  Wi-Fi біля КП НМР “Торговий центр” та в районі центральної алеї міста.
 І ось зараз містяни матимуть змогу скористатися послугами інтернету в центрі міста. 

Нетішинська Самооборона

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення