КП «Парки і сквери міста Хмельницького» оголошує конкурс на кращий проект з озеленення та ландшафтного дизайну алеї на території парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана, а саме: облаштування ділянки площею 144 кв.м, протяжністю 128 м х 16 м, що розташована між набережною та велодоріжкою (від стадіону «Спартак» до річки Плоскої). Координатором проекту також є управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

Конкурс, який триватиме з грудня 2016 року до 10 лютого 2017 року, проводиться на добровільних засадах і є відкритим для громади міста.

У Конкурсі можуть брати участь молоді ландшафтні архітектори та дизайнери, художники, студенти профільних вузів та зацікавлена молодь міста Хмельницького віком від 14 до 35 років включно.
Конкурс проводитиметься у три  етапи: відбірковий, фінальний, підсумковий.
Відбірковий етап проводитиметься з 5 грудня 2016 року по 5 лютого 2017 року;
Фінальний етап проводитиметься 10 лютого 2017 року. Фінальний  етап Конкурсу включає обов’язкову презентацію конкурсних проектів з озеленення та ландшафтного дизайну усіх учасників проекту перед членами конкурсної комісії та урочисту церемонію нагородження переможців.
Підсумковий етап включає реалізацію найкращого проекту – переможця з озеленення та ландшафтного дизайну.

Заявку на участь можна заповнити тут.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці