Нічний поїзд №143 «Галичина» сполученням «Київ – Івано-Франківськ» змінить маршрут руху з 10 липня.
Поїзд з Хмельницького до Івано-Франківська йтиме довше на три годиниНічний поїзд №143 «Галичина» сполученням «Київ – Івано-Франківськ» змінить маршрут руху з 10 липня.
Поїзд з Хмельницького до Івано-Франківська йтиме довше на три години
Через Львів поїзд тепер не йде. Натомість, проходитиме через Коломию. Через те, що поїзд пройде іншим шляхом та зупинятиметься частіше, час у дорозі збільшиться.
До 9 липня 2014 року за даними Укрзалізниці поїзд відбуває з Києва в 21:04 і прибуває в Івано-Франківськ в 9:37, перебуваючи в дорозі 12:33 години.
У зворотному напрямку поїзд відбуває з Івано-Франківська в 17:01 і прибуває до Києва в 6:10, перебуваючи в дорозі 13:09 годин.
Поїзд робить зупинки на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Зборів, Злочів, Червоне, Львів і Ходорів, у зворотному напрямку поїзд також зупиняється в Галичі та Деражні.
У свою чергу з 10 липня поїзд відбуватиме з Києва до 21:041 і прибуватиме до Івано-Франківська в 12:38, перебуваючи в дорозі 15:34 години, що на три години довше, ніж на сьогоднішній день. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме в 14:28 і прибуватиме до Києва о 7:00, перебуваючи в дорозі 16:32 години.
Поїзд на шляху проходження в Івано-Франківськ буде робити зупинки на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Заліщики, Коломия, Коршів.
У зворотному напрямку поїзд також буде робити зупинки на станціях Городенка-Завод і Деражня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього