Поїздку на антимайдан бюджетникам зарахували як робочий деньБюджетникам, які від Хмельниччини брали участь у суботньому київському антимайдані, організованому Партією регіонів, зарахували робочий день.

Про це заявив виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков на недільному Народному віче “День гідності”.Поїздку на антимайдан бюджетникам зарахували як робочий деньБюджетникам, які від Хмельниччини брали участь у суботньому київському антимайдані, організованому Партією регіонів, зарахували робочий день.

Про це заявив виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков на недільному Народному віче “День гідності”.
“Ядуха і голови райдержадміністрацій відправили на антимайдан держслужбовців, лікарів, вчителів. Люди опускали очі, вони не хотіли їхати, але їм погрожували звільненням з роботи. Окремо всім бюджетникам, які з’їздили у суботу на антимайдан, зарахували цей день як робочий за рахунок наших з вами податків. Ганьба цій владі!” – сказав він.

“Я заходив до Маріїнського парку, де відбувався цей антимайдан Партії регіонів. Там багато молоді у чорних шапках, опущеними очима, голову підняти не можуть. Тому що, немає того огонька в очах. Їх випускають з тієї клітки на кілька хвилин в туалет. Якщо хтось спізниться повернутися, то цей день не зараховують і гроші не заплатять”, – зазначив Лесков.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього