Позафракційний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк заявив, що готовий взяти на себе відповідальність за країну

Позафракційний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк заявив, що готовий взяти на себе відповідальність за країнуСергій Лабазюк у складі групи депутатів, які раніше відзначалися лояльністю до влади підписав звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.Сергій Лабазюк у складі групи депутатів, які раніше відзначалися лояльністю до влади підписав звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.

“Верховна Рада має взяти на себе головну відповідальність за країну. І це вимагає її консолідації, зняття внутрішнього протистояння, налагодження діалогу для невідкладного прийняття необхідних рішень, виключивши можливість введення надзвичайного стану в країні”, – наголошують підписанти.

Вони створюють депутатське об’єднання, яке хоче “надати переконливі, правдиві відповіді суспільству на всі поставлені ним питання”.

Ключові з них: відставка Кабінету міністрів, скасування законів, проведених через Верховну Раду 16, крім держбюджету на 2014 рік, прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління, прийняття Закону про реальну амністію усіх учасників подій, після прийняття вищезазначених рішень ВР – здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залишити відповідь