Позафракційний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк заявив, що готовий взяти на себе відповідальність за країнуСергій Лабазюк у складі групи депутатів, які раніше відзначалися лояльністю до влади підписав звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.Сергій Лабазюк у складі групи депутатів, які раніше відзначалися лояльністю до влади підписав звернення із закликом “взяти на себе головну відповідальність за країну”.

“Верховна Рада має взяти на себе головну відповідальність за країну. І це вимагає її консолідації, зняття внутрішнього протистояння, налагодження діалогу для невідкладного прийняття необхідних рішень, виключивши можливість введення надзвичайного стану в країні”, – наголошують підписанти.

Вони створюють депутатське об’єднання, яке хоче “надати переконливі, правдиві відповіді суспільству на всі поставлені ним питання”.

Ключові з них: відставка Кабінету міністрів, скасування законів, проведених через Верховну Раду 16, крім держбюджету на 2014 рік, прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління, прийняття Закону про реальну амністію усіх учасників подій, після прийняття вищезазначених рішень ВР – здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього