Пожежа на Хмельниччині,яка виникла  через необережну експлуатацію  пічного опалення ледь не лишила пенсіонера даху над головою.
17 листопада о 16:37 виникла пожежа житлового будинку в с. Покутинці Віньковецького району. На пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини телефонувала голова сільської ради, яка проживає поблизу до місця загорання.17 листопада о 16:37 виникла пожежа житлового будинку в с. Покутинці Віньковецького району. На пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини телефонувала голова сільської ради, яка проживає поблизу до місця загорання.

Виклик за сигналом «Тривога» також був переадресований вогнеборцям місцевої пожежної охорони с. Зіньків, яка розташована на відстані 8 км від місця загорання. Пожежу локалізовано о 17.10, ліквідовано о 17.16.

Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки приПожежа на Хмельниччині,яка виникла  через необережну експлуатацію  пічного опалення ледь не лишила пенсіонера даху наголовою. Вогнем знищено покриття на площі 9 кв. м, пошкоджено перекриття. Завдяки оперативним діям вогнеборців врятовано житловий будинок.

На місці пожежі врятовано 84-річного чоловіка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього