Пожежа на Хмельниччині, яка виникла через необережну експлуатацію пічного опалення ледь не лишила пенсіонера даху над головою.

Пожежа на Хмельниччині,яка виникла  через необережну експлуатацію  пічного опалення ледь не лишила пенсіонера даху над головою.
17 листопада о 16:37 виникла пожежа житлового будинку в с. Покутинці Віньковецького району. На пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини телефонувала голова сільської ради, яка проживає поблизу до місця загорання.17 листопада о 16:37 виникла пожежа житлового будинку в с. Покутинці Віньковецького району. На пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини телефонувала голова сільської ради, яка проживає поблизу до місця загорання.

Виклик за сигналом «Тривога» також був переадресований вогнеборцям місцевої пожежної охорони с. Зіньків, яка розташована на відстані 8 км від місця загорання. Пожежу локалізовано о 17.10, ліквідовано о 17.16.

Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки приПожежа на Хмельниччині,яка виникла  через необережну експлуатацію  пічного опалення ледь не лишила пенсіонера даху наголовою. Вогнем знищено покриття на площі 9 кв. м, пошкоджено перекриття. Завдяки оперативним діям вогнеборців врятовано житловий будинок.

На місці пожежі врятовано 84-річного чоловіка.

Залишити відповідь