Пожежники інспектували храми міста18 грудня фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області разом із представниками засобів масової інформації провели рейдові перевірки культових споруд обласного центру. Зокрема, побували у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці, Свято-Покровському кафедральному соборі та Костелі Христа Царя Всесвіту. Перевірки мотивовані тим, що наближаються Новорічні та Різдвяні свята, і багато прихожан прийдуть у храми, щоб помолитися.Пожежники інспектували храми міста18 грудня фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області разом із представниками засобів масової інформації провели рейдові перевірки культових споруд обласного центру. Зокрема, побували у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці, Свято-Покровському кафедральному соборі та Костелі Христа Царя Всесвіту. Перевірки мотивовані тим, що наближаються Новорічні та Різдвяні свята, і багато прихожан прийдуть у храми, щоб помолитися.
Як показує практика, щорічно від необережного поводження з вогнем у храмах виникають пожежі. Тому Головне управління ДСНС у Хмельницькій області звертається до священнослужителів, настоятелів храмів та парафіян неухильно дотримуватись правил пожежної та техногенної безпеки у приміщеннях культових споруд. Альона Мул, заступник начальника відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям, звернулась до представників церкви із застереженням та зазначила, що після закінчення служби, впродовж години потрібно перевірити стан пожежної безпеки культової споруди на відповідність вимогам пожежної безпеки, чи не залишений увімкненим якийсь нагрівальний прилад або непогашена свічка чи кадило. Також, необхідно забезпечити культові споруди у відповідності до норм первинними засобами пожежогасіння та зовнішнім протипожежним водопостачанням. Велике значення має утримання шляхів евакуації та електрогосподарства відповідно до протипожежних норм.

Через представників церкви фахівці ДСНС запропонували донести застереження до кожного парафіянина, щоб попередити пожежу та запобігти біді. Адже, слова, які говорять священнослужителі, здатні дійти до свідомості одиноких, неблагополучних, пристарілих, багатодітних, всіх тих, хто найчастіше гине на пожежах.

Наостанок, Альона Миколаївна подякувала представникам церкви за співпрацю, привітала з прийдешніми святами та висловила сподівання, що спільними зусиллями вдасться запобігти надзвичайним подіям, а Новорічні та Різдвяні свята ми зустрінемо без пожеж.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього