Саме таку суму донарахувань з податку на доходи фізичних осіб та штрафів сплатять до бюджету 225 порушників трудового законодавства з терен краю.Саме таку суму донарахувань з податку на доходи фізичних осіб та штрафів сплатять до бюджету 225 порушників трудового законодавства з терен краю.
Та найголовніше те, що завдяки ефективній контрольно-перевірочній роботі регіонального представництва Міністерства понад півтори тисячі «сірих» наймитів цьогоріч отримали «білі» робочі місця. Відтак, і соціальний захист, який гарантується законом, разом зі зростання доходів домашніх бюджетів.

Наразі за статистикою Міндоходів Хмельниччини одними з найбільш «тінізованих» трудові відносини залишаються у сфері пошиття одягу. Так, при перевірці одного з підпільних «кравців» обласного центру виявлено одразу дві дюжини неоформлених найманих працівників, яким виплачувалась зарплата «у конвертах». Легалізувати працю та «розконвертувати» зарплати ще чотирьох швачок дозволила аналогічна перевірка у місті Нетішин.

Офіційне працевлаштування виявлених нелегалів додало до казни 80 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Крім того півтисячі громадян після зустрічей з ревізорами «легалізували» свою нелегальну комерційну діяльність, офіційно зареєструвавшись приватними підприємцями. Від цього скарбниці місцевих громад Поділля отримали ще 33 тисячі гривень податків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього