Працедавці Хмельниччини сплатять 5 мільйонів гривень за неоформлених працівників

Саме таку суму донарахувань з податку на доходи фізичних осіб та штрафів сплатять до бюджету 225 порушників трудового законодавства з терен краю.Саме таку суму донарахувань з податку на доходи фізичних осіб та штрафів сплатять до бюджету 225 порушників трудового законодавства з терен краю.
Та найголовніше те, що завдяки ефективній контрольно-перевірочній роботі регіонального представництва Міністерства понад півтори тисячі «сірих» наймитів цьогоріч отримали «білі» робочі місця. Відтак, і соціальний захист, який гарантується законом, разом зі зростання доходів домашніх бюджетів.

Наразі за статистикою Міндоходів Хмельниччини одними з найбільш «тінізованих» трудові відносини залишаються у сфері пошиття одягу. Так, при перевірці одного з підпільних «кравців» обласного центру виявлено одразу дві дюжини неоформлених найманих працівників, яким виплачувалась зарплата «у конвертах». Легалізувати працю та «розконвертувати» зарплати ще чотирьох швачок дозволила аналогічна перевірка у місті Нетішин.

Офіційне працевлаштування виявлених нелегалів додало до казни 80 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Крім того півтисячі громадян після зустрічей з ревізорами «легалізували» свою нелегальну комерційну діяльність, офіційно зареєструвавшись приватними підприємцями. Від цього скарбниці місцевих громад Поділля отримали ще 33 тисячі гривень податків.

Залишити відповідь