Працевлаштуватись стало трохи легшеУ порівнянні з жовтнем у листопаді ринок праці виріс трохи менше , ніж на 5 %. Але за три осінні місяці 2013 пропозицій про роботу надійшло на 18 % більше , ніж в аналогічному періоді минулого року. Про це повідомляє прес -служба Міжнародного кадрового порталу hh.ua.Працевлаштуватись стало трохи легшеУ порівнянні з жовтнем у листопаді ринок праці виріс трохи менше , ніж на 5 %. Але за три осінні місяці 2013 пропозицій про роботу надійшло на 18 % більше , ніж в аналогічному періоді минулого року. Про це повідомляє прес -служба Міжнародного кадрового порталу hh.ua.
У листопаді найбільше вакансій пропонували фахівцям у сфері продажів , однак за підсумками осені лідером за кількістю пропозицій стала сфера « Інформаційні технології». Третє місце в осінньому топі зайняли вакансії для маркетологів.

Незважаючи на те , що попит на офісних фахівців великий , четверте місце за кількістю пропозицій належить сфері \”Виробництво\” , де найчастіше шукають інженерів , технологів , управлінців у виробничій сфері. Замикають п\’ятірку найбільш численних пропозицій вакансії для адмінперсоналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього