Працівниці банку в Хмельницькому у підвалі робочого приміщення плетуть маскувальну сітку для бійців АТО
Крізь кулі – на передову: волонтери везуть гуманітарну допомогу для наших військовихПрацівниці банку в Хмельницькому у підвалі робочого приміщення плетуть маскувальну сітку для бійців АТО
Крізь кулі – на передову: волонтери везуть гуманітарну допомогу для наших військових.
Їх не лякають гради та кулі снайперів. На свій страх і ризик вони рушають на Схід, аби допомогти українській армії. Йдеться про волонтерів, котрі возять гуманітарну допомогу у гарячі точки.
В повсякденному житті – працівниці банку, але як тільки-но з’являється вільна хвилинка – перетворюються на майстринь. У підвалі свого робочого приміщення вони плетуть маскувальну сітку для бійців АТО. Тут пошматували не один комплект постільної білизни, що принесли з власних домівок. Жінки кажуть – це перший досвід у такій справі. Раніше й гадки не мали, що допомагатимуть фронту.
Першу маскувальну сітку, зроблену їх руками, незабаром відправлять на передову. А поки над нею кипить робота, жінки підготували для наших військових національний презент: засолили сала із часником. А ще закупили різноманітних харчів та теплого одягу.
Окрім гуманітарної, на схід повезуть і фінансову допомогу. Тут свою лепту вніс колектив медиків УМВС: зібрали близько семи тисяч гривень.
Увесь реманент передають волонтерам: Олексію та Юлії. Попри мінометні обстріли та кулі снайперів вони обіцяють доправити його нашим бійцям. Зізнаються, у гарячі точки рушають вперше. До цього часу виступали лише посередниками.
Перший свій бойовий візит волонтери розпочнуть із хмельницьких прикордонників. Далі планують побувати у найзапекліших регіонах Східного фронту.
Нині волонтери вже розпочали збирати допомогу для наступної поїздки. Усіх небайдужих хмельничан прохають долучитися та допомогти нашим захисникам.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження