Працівниці банку в Хмельницькому у підвалі робочого приміщення плетуть маскувальну сітку для бійців АТО
Крізь кулі – на передову: волонтери везуть гуманітарну допомогу для наших військовихПрацівниці банку в Хмельницькому у підвалі робочого приміщення плетуть маскувальну сітку для бійців АТО
Крізь кулі – на передову: волонтери везуть гуманітарну допомогу для наших військових.
Їх не лякають гради та кулі снайперів. На свій страх і ризик вони рушають на Схід, аби допомогти українській армії. Йдеться про волонтерів, котрі возять гуманітарну допомогу у гарячі точки.
В повсякденному житті – працівниці банку, але як тільки-но з’являється вільна хвилинка – перетворюються на майстринь. У підвалі свого робочого приміщення вони плетуть маскувальну сітку для бійців АТО. Тут пошматували не один комплект постільної білизни, що принесли з власних домівок. Жінки кажуть – це перший досвід у такій справі. Раніше й гадки не мали, що допомагатимуть фронту.
Першу маскувальну сітку, зроблену їх руками, незабаром відправлять на передову. А поки над нею кипить робота, жінки підготували для наших військових національний презент: засолили сала із часником. А ще закупили різноманітних харчів та теплого одягу.
Окрім гуманітарної, на схід повезуть і фінансову допомогу. Тут свою лепту вніс колектив медиків УМВС: зібрали близько семи тисяч гривень.
Увесь реманент передають волонтерам: Олексію та Юлії. Попри мінометні обстріли та кулі снайперів вони обіцяють доправити його нашим бійцям. Зізнаються, у гарячі точки рушають вперше. До цього часу виступали лише посередниками.
Перший свій бойовий візит волонтери розпочнуть із хмельницьких прикордонників. Далі планують побувати у найзапекліших регіонах Східного фронту.
Нині волонтери вже розпочали збирати допомогу для наступної поїздки. Усіх небайдужих хмельничан прохають долучитися та допомогти нашим захисникам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього