Працівник Кам’янець-Подільського війсккомату може бути засудженим на чотири роки
Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону 25 вересня 2015 року закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення.Працівник Кам’янець-Подільського війсккомату може бути засудженим на чотири роки
Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону 25 вересня 2015 року закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України, за обвинуваченням військовослужбовця Камянець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 300 доларів США. В той же день був складений обвинувальний акт, який направлено до суду.

Санкція ч. 1 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього