Працівникам «Аеропорт Хмельницький» виплатять зарплату
Активісти «Народного контролю» максимально доклалися до того, щоб уже незабаром працівники КП «Аеропорт Хмельницький» отримали виплати заборгованості по зарплаті. А це, станом на грудень 2015 року, майже 900 тисяч гривень.Працівникам «Аеропорт Хмельницький» виплатять зарплату
Активісти «Народного контролю» максимально доклалися до того, щоб уже незабаром працівники КП «Аеропорт Хмельницький» отримали виплати заборгованості по зарплаті. А це, станом на грудень 2015 року, майже 900 тисяч гривень.

Так, зароблене працівники аеропорту три роки вибивали у суді та обласній раді. І лише після втручання журналістів «Народного контролю» людей не просто почули, а прийняло керівництво Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА. Разом із працівниками підприємства та в присутності журналістів «Народного контролю» почали рахувати заборгованість із зарплати.

Надалі на сесії Хмельницької обласної ради депутати ухвалили закласти у бюджет 2,8 млн гривень, щоб область повністю розрахувалася із чинними боргами по зарплатах.

«Перший етап ми пройшли, гроші під програму депутати заклали. Наступний крок – виділити ці кошти з бюджету і розрахуватись з людьми. Ми плануємо, що питання вирішиться під час наступної сесії у кінці березня чи на початку квітня», – переконує журналістів директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА Максим Левицький.

«Ми дуже вдячні «Народному контролю». За три роки ми нарешті почали вириватися із цього замкнутого кола. Нарешті влада нас почула і почала працювати саме з пересічними працівниками. Попереду ще довгий шлях, але ми отримали надію, рада таки виплатить нам зарплату у цьому році», – радіє дружина працівника КП «Аеропорт Хмельницький» Валентина.

«Завдяки журналістам «Народного контролю» ми знайшли спільну мову з обласною радою та адміністрацією. Чиновники та депутати нас почули. Далі ще одна сесія. Але ми сподіваємось на підтримку, і віримо, що отримаємо свої гроші», – розповідає працівник КП «Аеропорт Хмельницький» Юрій.

Водночас «Народний контроль» стежитиме за ситуацією, допоки всі працівники підприємства не отримають зароблене – усе до копійки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього