Працівники ДАІ та громадські активісти подарували маленьким хмельничанам справжнє свято
Напередодні новорічних свят працівники Державтоінспекції Хмельниччини разом з громадською організацією «Хмельницький Авто Любительський Клуб» відвідали школу-інтернатПрацівники ДАІ та громадські активісти подарували маленьким хмельничанам справжнє свято
Напередодні новорічних свят працівники Державтоінспекції Хмельниччини спільно з громадською організацією «Хмельницький Авто Любительський Клуб» («ХАЛК») відвідали Соколівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей із вадами розвитку.

До села Соколівка, що в Ярмолинецькому районі, з Хмельницького вирушила колона, до якої увійшло з десяток автомобілів. Працівники ДАІ та молоді активісти зібрали діткам чимало подарунків, серед яких були іграшки, солодощі, олівці, розмальовки та ще чимало приємних і корисних дрібничок, повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Працівники ДАІ та громадські активісти подарували маленьким хмельничанам справжнє свято
Дітки з нетерпінням чекали на гостей і навіть підготували для них невеличкий концерт. Члени ГО «Хмельницький Авто Любительський Клуб» подарунками також не обмежились. Майстри автомобільного слалому влаштували для вихованців закладу справжнє автошоу. Усі діти, а особливо хлопчики, були в захваті від побаченого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього