Дванадцять добровольців на чолі з підполковником Дмитром Кийовим виїхали з Хмельниччини до східних областей України з метою патрулювання вулиць у зоні, де відбувається антитерористична операція. Про це 1 липня повідомляє прес-служба МВС України.Працівники ДАІ вирушили з Хмельниччини у зону АТО патрулювати вулиціДванадцять добровольців на чолі з підполковником Дмитром Кийовим виїхали з Хмельниччини до східних областей України з метою патрулювання вулиць у зоні, де відбувається антитерористична операція. Про це 1 липня повідомляє прес-служба МВС України.Працівники ДАІ вирушили з Хмельниччини у зону АТО патрулювати вулиці

\”Ми на службі. Є наказ, який ми з гідністю виконаємо. Цілісність держави не має право порушувати ніхто\”, — коротко відповів на запитання журналістів в.о. начальника УДАІ у Хмельницькій області Дмитро Кийов.

Разом із ним на Схід поїхало дванадцять даішників-добровольців.

У МВС зазначили, що небайдужі хмельничани, волонтери, підприємці, забезпечили правоохоронців водою, продуктами харчування та іншими необхідними речами. Серед добровольців є брат заступниці голови обласної адміністрації Лесі Стебло Михайло Полагів. Хлопець каже: \”рішення поїхати у зоніу дій АТО прийняв свідомо, це його обов’язок захищати Батьківщину\”.

Раніше повідомлялось, що в ніч на 1 липня після засідання РНБО президент ухвалив рішення про скасування перемир\’я і продовжив дію Антитерористичної операції на Сході.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього