Нещодавно місцеві ЗМІ Хмельницького поширили інформацію про депутатський запит Олександра Гереги щодо вилучення майже 3 тис. га сільськогосподарських угідь у Старокостянтинові

Працівники ДП «Хмельницьке» зі Старокостянтинова дали відсіч ГерезіНещодавно місцеві ЗМІ Хмельницького поширили інформацію про депутатський запит Олександра Гереги щодо вилучення майже 3 тис. га сільськогосподарських угідь у Старокостянтинові.

Працівники ДП «Хмельницьке» зі Старокостянтинова дали відсіч Герезі
Працівники ДП «Хмельницьке» зі Старокостянтинова дали відсіч Герезі
Працівники ДП «Хмельницьке» зі Старокостянтинова дали відсіч Герезі

Колишніх працівників державного підприємства “Хмельницьке” ця «новина» обурила, і щоб спростувати інформацію, викладену у депутатському запиті Олександра Гереги вони оприлюднили своє звернення до нардепа.
«Вважаємо за свій громадський обов’язок довести до вашого відома, що зміст депутатського запиту не відповідає фактичним подіям, що відбувались навколо Державного підприємства «Хмельницьке» і насправді засвідчує ваше намагання, використовуючи мандат народного депутата України, привласнити державні сільськогосподарські угіддя для власного збагачення.
Під приводом неіснуючого звернення трудового колективу, в Вашому запиті народного депутата викладено не достовірну інформацію з метою введення в оману правоохоронних органів та органів державної влади у власних корисливих інтересах.»
Також у зверненні йдеться про те, що колишній Міністр АПК Микола Присяжнюк «втілював у життя незаконну схему сім’ї Януковича» щодо виведення земель з державної власності з метою їх подальшого привласнення». Адже розпорядженням Кабміну №883 від 7 вересня 2011 року майно ДП «Хмельницьке» цілісним майновим комплексом, без землі, було передано до Міністерства агроної політики.
Натомість тодішній голова Красилівської РДА своїм розпорядженням від 14 лютого 2012 року вивів землі ДП «Хмельницьке» зі сладу земель оборони. Однак Господарський суд Хмельницької області 10 липня 2013 року скасував і визнав протиправним розпорядження голови і залишив ці землі в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Хмельницького.
Зараз землі ДП “Хмельницьке” обробляє ТОВ “Україна 2001″, госопдарські відносини якого визнані судами законними.
Наразі колишні працівникиДП “Хмельницьке” просять нардепа скасувати запит.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього