Працівники Хмельницької атомної поїхали в село
Колектив інформаційного центру та станційні ЗМІ відвідали загальноосвітню школу села Киликиїв Славутського району Хмельницької області.Працівники Хмельницької атомної поїхали в село
8 липня колектив інформаційного центру та станційні ЗМІ відвідали загальноосвітню школу села Киликиїв Славутського району.

Учнівський колектив школи – активні учасники регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми», який вже двадцять перший рік поспіль організовує та проводить інформаційний центр Хмельницької АЕС серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста – супутника – Нетішина. Конкурс вже знаний в регіоні, тому, як правило, збирає велику кількість учасників.

Серед традиційних учасників та переможців і школярі села Киликиїв, що на Славутчині. Вікторія Клей, Оленка Радченя та Олена Михасик – переможці не тільки регіонального конкурсу «Атомна енергетика і ми», а й Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «АЕС – Добробут – Батьківщина», який проводить ДП «НАЕК «Енергоатом».

Генератором мистецьких ідей в школі є Іван Мархайчук – вчитель образотворчого мистецтва. Саме завдячуючи його наполегливості, зацікавленості в постійному творчому розвитку учнів, роботи його вихованців завжди серед переможців творчого конкурсу, який проводить Хмельницька АЕС. Іван Іванович – постійний член журі конкурсу малюнків. Відвідавши цю сільську школу, стає зрозумілим, звідки у дітей, які в ній навчаються, неймовірна любов до мистецтва та малювання. Всі стіни в школі розписані учнями. До того ж, всі сюжети розписів взяті з навколишніх пейзажів.

Любов Радченя – директор школи, може безкінечно говорити про здобутки її учнів. Це і розписи стін у школі, і оформлення малюнками учнів Киликиївської школи дитячої книжки поетеси Надії Пасічник, участь і перемоги у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Працівники Хмельницької атомної поїхали в село
Працівники Хмельницької атомної поїхали в село

Представники Хмельницької АЕС приїхали в гості не з порожніми руками, привезли книги для шкільної бібліотеки, спортивний інвентар – м’ячі, скакалки.

Зворотний зв\’язок з учасниками конкурсу «Атомна енергетика і ми»- це новий спосіб спілкування, орієнтований на майбутнє, у процесі якого відбувається взаємодія, досягається єдність, що зумовлює формування спільних поглядів та взаєморозуміння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього