Працівники культури Кам'янеччини мріють про майбутнє
В центральній бібліотеці вперше відбулася конференція планування майбутнього розвитку галузі культури Кам\’янця-Подільського, в якій взяли участь керівники та фахівці закладів культури, представники громадських організацій міста та місцевих ЗМІ.Працівники культури Кам'янеччини мріють про майбутнє
10 лютого в центральній бібліотеці вперше відбулася конференція планування майбутнього розвитку галузі культури Кам\’янця-Подільського, в якій взяли участь керівники та фахівці закладів культури, представники громадських організацій міста та місцевих ЗМІ.
У вступному слові директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, яка виступила модератором заходу, пояснила чому саме така форма проведення буде активною та які матиме результати. Окрім того, Альона Леонідівна ознайомила присутніх з основними напрямками роботи галузі культури міста за 2014 рік.
Після цього культпрацівники взяли активну участь у спільній роботі по складанні «Карти роздумів», в якій шляхом голосування визначили основні тенденції, умови розвитку галузі в місті, виокремили з них найголовніші пріоритети. Серед позитивних – забезпечується бюджетне фінансування установ галузі, художні колективи мають високий професійний рівень, серед населення зросло патріотичне піднесення, спостерігається зростання активності громади, збільшується кількість читачів бібліотек. Серед негативних – недостатнє фінансування, загроза воєнних дій, недостатній рівень контактування з громадою.
Учасники конференції визначили події, якими варто пишатися і про що шкодуємо, сформували візію галузі через 5 років і визначили шляхи, якими треба рухатися до бажаного результату. В результаті сформовано бачення «вийти за межі свого кола», що передбачає зв\’язок бюджетних установ із громадськими організаціями, «інформація про галузь – відкрита для всіх», «грантова діяльність», фандрейзинг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього