Працівники міліції вимагали від хмельницького бютівця В.Гамана підтверджень, що побитий Луценко був п’яним Працівники міліції вимагали від хмельницького бютівця В.Гамана підтверджень, що побитий Луценко був п’янимХмельницька «Батьківщина» скаржиться на затримання активіста євромайдану, від якого правоохоронці вимагали дати неправдиві, на думку партійців, свідчення.
Як повідомляється у заяві «Батьківщини», 13 січня «двоє осіб у цивільному, які назвалися працівниками міліції, без жодних санкцій затримали й утримували у Хмельницькому міському відділку міліції протягом понад семи годин члена партії ВО «Батьківщина», активіста Євромайдану В.Гамана».

Працівники міліції вимагали від нього письмових свідчень стосовно того, що екс-міністр внутрішніх справ Ю.Луценко «перебував у стані алкогольного сп’яніння» під час силового розгону мирних демонстрантів спецпідрозділом «Беркут» біля стін Святошинського районного суду Київської області, – пояснює керівник Хмельницької «Батьківщини» Валерій Лесков. – Гаман дійсно був безпосереднім свідком подій, що там розвивалися. Але свідчення, заздалегідь підготовлені працівниками міліції та запропоновані Гаману на підпис, він підписувати відмовився, оскільки вони не відповідають дійсності. На наш погляд, такі дії є ніщо інше, як спроба сфальсифікувати справу проти активістів Євромайдану, дискредитувати мирне волевиявлення громадян та вкотре прислужитися злочинному режиму олігархічного клану. Діями стосовно В. Гамана влада вкотре демонструє свою зневагу до Конституції та законів України, прав і свобод її громадян.

«Батьківщина» вимагає від керівництва ХМВ УМВС України публічних пояснень стосовно ситуації та негайного притягнення до відповідальності співробітників міліції, які у протиправний спосіб затримали громадянина України.
ОНОВЛЕНО: Журналістам \”ВСІМ\” даний факт у міліції не підтвердили.
– 13 січня у Хмельницькому міському відділі міліції не затримували даних осіб та не допитували їх, – каже речник Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут.

За матеріалами: інтерне-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього