Більше 50 міліціонерів здали кров для тих хворих, які потребують підтримки і допомоги, а в першу чергу – для поранених під час виконання бойових дій в зоні АТО

Працівники міського відділу міліції долучились до акції добровільної здачі кровіБільше 50 міліціонерів здали кров для тих хворих, які потребують підтримки і допомоги, а в першу чергу – для поранених під час виконання бойових дій в зоні АТО.

– Близько сотні правоохоронців Хмельниччини виконують службові завдання в «гарячих точках». Днями чергова група працівників ВДАІ, серед яких є міліціонери Кам`янця, вирушили на схід, – зазначив т.в.о. начальника міліції Віталій Козярук. – Ми здаємо кров аби поділитися нею з тими, хто боронить територіальну цілісність нашої держави. Та при першій необхідності готові брати участь у антитерористичнії операції.

Працівники міського відділу міліції долучились до акції добровільної здачі крові
Працівники міського відділу міліції долучились до акції добровільної здачі крові

Головний лікар міської станції переливання крові Володимир Грубляк схвалює позицією правоохоронців та відзначає:

– Щороку працівники міського відділу міліції активно та організовано здавали кров. Адже для багатьох хворих чи поранених єдиним шансом на збереження життя є переливання крові, а враховуючи події, які відбуваються у державі, поповнення банку крові нині є надважливим. Такі акції – вкрай необхідні, тож запрошую долучитися всіх охочих і небайдужих. І дякую правоохоронцям за активну участь у здачі крові.

Працівники міського відділу міліції долучились до акції добровільної здачі крові

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту