Працівників податкової міліції перетворили на агентурних розвідників влади серед протестувальниківПрацівників податкової міліції у цивільному змушують збирати інформацію про протестувальників і передавати її керівництву. Про це Тиждень.ua повідомило джерело у Головному управлінні Міндоходів у Хмельницькій області.Працівників податкової міліції у цивільному змушують збирати інформацію про протестувальників і передавати її керівництву. Про це Тиждень.ua повідомило джерело у Головному управлінні Міндоходів у Хмельницькій області.

Як зазначив співрозмовник, податкові міліціонери, переодягнені в цивільний одяг, ходять на акції протесту, збирають інформацію, фотографують її учасників. Цю інформацію вони передають керівництву.

«Майже половина працівників «втирається» в довіру до активістів. Іншій половині міліціонерів ввели бойову тривогу. Вони ночують на роботі і чекають команди їхати до Києва на підмогу «Беркуту», – зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомляли, що з регіонів відправляють працівників податкової міліції до Києва.

Разом з тим, Міністерство доходів і зборів спростовувало цю інформацію.

У відомстві запевняють, що всі переміщення працівників податкової міліції Україною \”здійснюються виключно в рамках службової діяльності, направленої на розкриття та випередження злочинів у сфері оподаткування та економіки\”.

За матеріалами: Тиждень.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього