У Хмельницькому працівник Центру надання адміністративних послуг вимагав від місцевого підприємця 500 доларів хабара. Чоловіка затримали правоохоронці.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, хмельничанин звернувся у Центр надання адміністративних послуг, який розташований на вулиці Соборній, 16. З’ясувалося, що працівник ЦНАПу обіцяв місцевому бізнесмену, що допоможе йому швидко та без зайвих проблем вирішити усі питання, які пов’язані із розміщенням зовнішньої реклами у місті. Адміністратор відділу дозвільних процедур ЦНАПу запевнив чоловіка, що позитивно вплине на прийняття рішення Департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради. Відповідно підприємець мав отримати усі необхідні дозвільні документи для розташування зовнішньої реклами. За цю послугу працівник ЦНАПу вимагав від хмельничанина грошову винагороду, яка складала 500 доларів.

Однак використати бажані гроші на задоволення своїх потреб адміністратору не вдалося. Вчора, 3 травня, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали на робочому місці адміністратором відділу дозвільних процедур Центру надання адміністративних послуг під час отримання деякої частини хабара, а саме 10 тисяч гривень. Усі гроші вилучили та направили на експертизу. Загалом сума отриманого хабара склала 13 тисяч гривень.

Тепер адміністратор Центру надання адмінпослуг буде відповідати перед законом за свою діяльність відповідно до ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України.

Зараз слідчі продовжують з’ясовувати усі деталі та подробиці випадку, збирати докази. Крім того, затриманому скоро повинні оголосити про підозру та обрати запобіжний захід. Коли буде встановлено всі деталі, суд розгляне справу та призначить покарання працівникові ЦНАПу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього