Наразі «Правий сектор» у Хмельницькому уже розпочав агітацію. Їхній перший «піар-хід» досить нестандартний. «Праворадикали» розпочинають щонедільний показ патріотичних стрічок та фільмів, що змушують людей думати

«Правий сектор» вирішив «захопити» Кам’янець-Подільський та Хмельницький«Правий сектор» вирішив «захопити» Кам’янець-Подільський та Хмельницький

На передвиборчому з’їзді партії «Правий сектор», що відбувся днями на Східному фронті, було узгоджено та затверджено кандидатів у депутати Верховної Ради України як по списку, так і тих, хто ітиме по мажоритарці.

Від Хмельницької області було делеговано та затверджено дві кандидатури, яким дозволили балотуватися у депутати від двох округів. По 193 округу (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони) від «Правого сектору» на вибори може піти Ольга Черній, керівник політичного блоку Кам’янець-Подільського осередку. По 187 округу (місто Хмельницький) у нардепи балотуватиметься Анатолій Медведчук, керівник Хмельницького обласного осередку «Правого сектору».

Але, чи матимуть змогу «праворадикали» балотуватися до українського парламенту, наразі залежить від громадськості. Адже, як пишу на своїй сторінці у «Фейсбуку» Анатолій Медведчук, їхня політсила немає централізованого фінансування, отже веде свою діяльність на пожертви громадян. «Ось і цього разу ми змушені просити допомоги громадськості, адже ми не можемо звернутися до олігархів», – пише Анатолій Медведчук, якому потрібно за кілька днів зібрати 12 180 гривень, аби внести заставу до Центрвиборчкому для реєстрації кандидатом у нардепи.

«Також нам потрібні будуть гроші для агітаційної кампанії, яких ми теж не маємо, адже останнім часом усі зібрані кошти ми спрямовували на допомогу нашим хлопцям-хмельничанам, які в цей час воюють в Добровольчому Українському Корпусі «Правий сектор». Також ми раді будемо будь-якій допомозі – послугами, канцелярією абощо, радо використаємо і такий варіант», – пише Анатолій Медведчук.

Наразі «Правий сектор» у Хмельницькому уже розпочав агітацію. Їхній перший «піар-хід» досить нестандартний. «Праворадикали» розпочинають щонедільний показ патріотичних стрічок та фільмів, що змушують людей думати. Цієї неділі, 21 вересня, о 19.00 в моно-театрі «Кут» буде продемонстровано перший фільм – «Нескорений» про боротьбу УПА.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього