Правий сектор закликав бойкотувати бізнес регіоналів ХмельниччиниНа Хмельниччині Правий сектор розповсюдив 17 прізвищ представників Партії регіонів і закликав бойкотувати їхній бізнес.
На Хмельниччині Правий сектор розповсюдив 17 прізвищ представників Партії регіонів і закликав бойкотувати їхній бізнес.

Відповідна заява цієї організації є у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”.

У “чорний спосок” потрапили нардепи-мажоритарники від Хмельниччини Олександр Герега (належить гіпермаркет “Епіцентр”), Сергій Буряк (агрохондинг “Сварог Вест Груп” – обробляє в області с/г землі), Валерій і Оксана Кольгофери (володіють хмельницьким ТРЦ “Либідь Плаза”); депутат Хмельницької міської ради від ПР Анатолій Собко (ресторан “SOBKOFF”).

До списку Правого сектору ввійшли також нардеп-регіонал Станіслав Скубашевський, губернатор Хмельниччини Василь Ядуха і його заступники Вадим Гаврішко і Лілія Бернадська.

“Ми закликаємо не купувати продукцію, яку виробляють компанії цих людей, не відвідувати заклади, які їм належать, а при зустрічі сказати їм в обличчя, що ви про них думаєте. Споживаючи товари цих перевертнів, ви вкладаєте кошти у зброю, яка потім може вистрілити вам у груди. Краще, збережіть фінанси для української справи”, – йдеться у заяві Правого сектору.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього