Право власності на приміщення "Їдальня №33" захищено
Людмила Бойчук брала участь у судових процесах щодо колективного підприємства “Їдальня №33” та права власності на його приміщення, відстоюючи інтереси територіальної громади містаПраво власності на приміщення "Їдальня №33" захищено
Людмила Бойчук брала участь у судових процесах щодо колективного підприємства “Їдальня №33” та права власності на його приміщення, відстоюючи інтереси територіальної громади міста.

Причина судової епопеї щодо приміщення популярної серед хмельничан їдальні та різноголосся між Федерацією профспілок області та міською радою у цьому питанні починається ще з 1980-х років. За кошти держави, а точніше двох союзних міністерств, були зведені будівлі для потреб профспілок області, зокрема їдальні, яка отримала відому назву “Їдальня №33”. В березні 2000 року приміщення їдальні за рішенням виконавчого комітету міської ради було передано Федерації профспілок області, хоча приймати таке рішення мала право лише сесія міськради. З тих пір їдальня, будучи колективим підприємством, була змушена оформити орендні відносини з Федерацією профспілок. Та згодом у Федерації з’явилися певні плани щодо цього приміщення і наслідком цих планів стало бажання позбутися колективного підприємства, котре модернізувало їдальню, зробило її ремонт і сподівалося на підтримку Федерації у подальшій реконструкції для кращого обслуговування своїх численних відвідувачів.

Через загрозу подальшого існування підприємство звернулося до прокуратури і судових інстанцій, а директором їдальні Галиною Дячук було виявлено незаконність передачі приміщення їдальні та сумнівність деяких матеріалів від Федерації профспілок щодо прав на неї. Її позов підтримала прокуратура міста і так розпочалася епопея засідань міського, міськ-районного, господарського, вищого господарського, апеляційного судів упродовж декількох останніх років.

До Людмили Бойчук, як депутата міської ради, звернулися колеги за професією від КП “Їдальня №33” і вона не залишилась осторонь цього конфлікту, вважаючи своїм обов’язком допомогти відстояти законні права трудового колективу їдальні та інтереси міської громади.

Допомогу у судових процесах надали заступник завідуючого юридичним відділом міської ради Аліна Крамар та міська організація ВО “Батьківщина”. Натомість виконком міської ради у ньому участі не брав, але це зрозуміло, адже саме його незаконне рішення і спричинило конфлікт.

Закінчилось все постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 11 грудня 2014 року про задоволення апеляційної скарги заступника прокурора міста Хмельницького. За постановою рішення виконавчого комітету міської ради в частині оформлення права власності на триповерхову будівлю їдальні корисною площею 848 квадратних метрів визнано незаконним та скасовано. Також у постанові повідомляється, що “це рішення виконкому було прийняте з перевищенням наданих йому повноважень та з порушенням права власності міської ради на приміщення їдальні”. Сама ж Людмила Бойчук сподівається, що не зважаючи на можливість оскарження рішення у касаційному порядку, їхня спроба відстояти свої інтересі знову буде вдалою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього