Правоохоронці Хмельниччини вважають, що експеримент зі створенням нової патрульної служби є перспективним
Упродовж трьох місяців у Хмельницькому випробовують на практиці нову модель єдиної патрульної служби міліції, яка має лягти в основу реформування патрульних підрозділів органів внутрішніх справ. За цей час у місті неодноразово вивчалась думка населення, яка в обов‘язковому порядку враховувалася у роботі новоствореної служби. Цього разу керівники експерименту поцікавилися думкою самих його учасників — працівників дорожньо-патрульної та патрульно-постової служб міліції.Правоохоронці Хмельниччини вважають, що експеримент зі створенням нової патрульної служби є перспективним
Упродовж трьох місяців у Хмельницькому випробовують на практиці нову модель єдиної патрульної служби міліції, яка має лягти в основу реформування патрульних підрозділів органів внутрішніх справ. За цей час у місті неодноразово вивчалась думка населення, яка в обов‘язковому порядку враховувалася у роботі новоствореної служби. Цього разу керівники експерименту поцікавилися думкою самих його учасників — працівників дорожньо-патрульної та патрульно-постової служб міліції.

До речі, слід зазначити, що, у порівнянні з початком роботи над створенням нової патрульної служби у листопаді, сьогодні понад 80% міліціонерів, які беруть участь у експерименті, вважають його ефективним та доцільним. Негативне ставлення до нововведення на початку за три місяці переросло у його схвалення та підтримку, а також стійку віру у зміни на краще.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього