Правоохоронці Хмельниччини затримали чергового посадовця-хабарника
В Ізяславському районі викрито посадовця Державної інспекції сільського господарстваі, який вимагав хабар за прискорення видачі посвідчення тракториста-машиніста.Правоохоронці Хмельниччини затримали чергового посадовця-хабарника
В Ізяславському районі викрито посадовця Державної інспекції сільського господарстваі, який вимагав хабар за прискорення видачі посвідчення тракториста-машиніста.
32-річний чиновник зажадав від 25-річного чоловіка 4300 гривень в обмін на своє сприяння у прискоренні процесу отримання посвідчення тракториста-машиніста, та був затриманий «на гарячому» прямо у службовому кабінеті в момент отримання хабара. У процесі огляду приміщення правоохоронці виявили та вилучили ті самі кошти, які були передані чоловікові у якості неправомірної вигоди.
Наразі зловмисникові вручене письмове повідомлення про підозру його у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Відповідно до санкції згаданої статті подібне діяння карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього