Правоохоронці Хмельницького отримали довгоочікуване житло
Заступник Міністра ВС Сергій Яровий напередодні Дня міліції вручив ключі від квартир працівникам та ветеранам правоохоронних органів Хмельниччини, повідомляє СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.Правоохоронці Хмельницького отримали довгоочікуване житло
Заступник Міністра ВС Сергій Яровий напередодні Дня міліції вручив ключі від квартир працівникам та ветеранам правоохоронних органів Хмельниччини, повідомляє СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.
Впродовж цього року квартирна черга працівників органів внутрішніх справ зменшилась на 15%, на даний час на квартирному обліку в Хмельницькій області перебуває 812 працівників та пенсіонерів ОВС.
Тому не дивно, що отримані 35 працівниками довгоочікувані ключі від квартир стали неабияким подарунком до свята.
Крім того, Міністерством внутрішніх справ передано Хмельницькому обласному управлінню сертифікати на 12 нових службових автомобілів \”Toyota Prius\”, які незабаром прибудуть у місто.
— З метою реалізації запланованого експерименту, щомісячно УМВС в Хмельницькій області понад встановлений ліміт виділяється 5 тон палива, перераховані кошти для придбання 12 відеореєстраторів та 20 GPS-трекерів, усіх учасників забезпечено обмундируванням та спецзасобами, – відмітив на зустрічі Сергій Яровий.

Правоохоронці Хмельницького отримали довгоочікуване житло

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,