Правоохоронці Хмельницького вже не вибивають свідчень силоміць
Юридичний захист підозрюваних на Хмельниччині поліпшуєтьсяПравоохоронці Хмельницького вже не вибивають свідчень силоміць
Юридичний захист підозрюваних на Хмельниччині поліпшується. Принаймні, зростає кількість адвокатів, які надають безкоштовну правову допомогу. До того ж, правоохоронці уже не вибивають свідчень, наголошують юристи.

Держава гарантує юридичний захист усім громадянам. Це відповідно до закону. Проте раніше адвокатів, які б працювали за безоплатній основі, катастрофічно бракувало. На Хмельниччині таких було лише троє і вони не могли допомогти всім.

Тепер ситуація з юридичним захистом суттєво покращилась. Запрацював Хмельницький обласний Центр безоплатної вторинної правової допомоги. У ньому налічується вже 91 адвокат. Їхню роботу оплачує держава.

Відповідно до кримінально-процесуального кодексу, всі свідчення, взяті у затриманих осіб до прибуття адвоката, не є належними доказами. Це унеможливлює фізичний тиск правоохоронців на підозрюваних. Втім, подібні методи вже відходять у минуле.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,