Правоохоронці Хмельницького вже не вибивають свідчень силоміць
Юридичний захист підозрюваних на Хмельниччині поліпшуєтьсяПравоохоронці Хмельницького вже не вибивають свідчень силоміць
Юридичний захист підозрюваних на Хмельниччині поліпшується. Принаймні, зростає кількість адвокатів, які надають безкоштовну правову допомогу. До того ж, правоохоронці уже не вибивають свідчень, наголошують юристи.

Держава гарантує юридичний захист усім громадянам. Це відповідно до закону. Проте раніше адвокатів, які б працювали за безоплатній основі, катастрофічно бракувало. На Хмельниччині таких було лише троє і вони не могли допомогти всім.

Тепер ситуація з юридичним захистом суттєво покращилась. Запрацював Хмельницький обласний Центр безоплатної вторинної правової допомоги. У ньому налічується вже 91 адвокат. Їхню роботу оплачує держава.

Відповідно до кримінально-процесуального кодексу, всі свідчення, взяті у затриманих осіб до прибуття адвоката, не є належними доказами. Це унеможливлює фізичний тиск правоохоронців на підозрюваних. Втім, подібні методи вже відходять у минуле.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього