Правоохоронці Кам'янець- Подільського розшукують альфонса-іноземця
Іноземний залицяльник збагатився на 13 тисяч гривень, обманувши 25-річну кам`янчанку, з якою начебто хотів одружитись.Правоохоронці Кам'янець- Подільського розшукують альфонса-іноземця
Іноземний залицяльник збагатився на 13 тисяч гривень, обманувши 25-річну кам`янчанку, з якою начебто хотів одружитись.
Все почалось зі знайомства в соціальній мережі. Сповнене ніжності листування, розмови та перша зустріч в реальності. Високий кароокий брюнет на першому ж побаченні осипав дівчину квітами та зворушливими словами.
А далі все розвивалось, як у кіно. Зізнання в коханні з першого погляду та пропозиція руки і серця. Ошелешена дівчина одразу ж познайомила нареченого з батьками, потім пара поїхала відпочивати у Карпати. За рахунок дівчини, до речі.
Саме там потенційний жених розіграв цілий спектакль, мовляв, залишився без грошей, проблеми з банком, який відмовляється видавати готівку. «У мене стільки планів, я хотів тебе здивувати подарунками, а тепер не можу, — говорив у розпачі. — Мені необхідно терміново повернутись у свою країну і узгодити питання з банком, адже дату весілля ми призначили, я не можу бути без грошей».
Після такої промови чоловік попросив майбутню дружину позичити йому певну суму. Осліплена почуттями дівчина віддала все, що мала, та ще й усі прикраси на додачу. Коханий пообіцяв за день узгодити всі питання та повернутись, аби не розлучатись більше ні на хвилину. Та не повернувся.
Дівчина чекала нареченого десять днів. Телефонувала, писала, та не отримала більше жодної звістки. Вона спочатку не хотіла вірити, що її обманули, та, порадившись з батьками, все-таки звернулась до правоохоронців.
Наразі за фактом шахрайських дій відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Віталій Козярук. — Слідчий здійснює необхідні слідчі дії в рамках провадження

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій