Правоохоронці контролюватимуть продаж піротехніки на Хмельниччині
Працівники поліції спільно з рятувальниками регулярно проводять рейди по виявленню місць несанкціонованого продажу піротехнічних засобів.Правоохоронці контролюватимуть продаж піротехніки на Хмельниччині
Працівники поліції спільно з рятувальниками регулярно проводять рейди по виявленню місць несанкціонованого продажу піротехнічних засобів.
Як повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, цьогоріч таких правопорушень дуже мало. Проте правоохоронці постійно нагадують, що згідно ст. 195-6 «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 35 до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.
Громадян закликають поставитись з розумінням до ситуації в країні та відмовитись від використання піротехніки. Якщо ж ви все-таки вирішили придбати феєрверки, робіть це тільки в спеціалізованих точках продажу, розташованих за адресами:
— вул. Проскурівського підпілля, 73;
— вул. Грушевського, 84;
— вул. Свободи, 73 ТЦ «Фуршет»;
— вул. Кам’янецька, 122;
— вул. Зарічанська, 11/4;
— вул. Геологів, 1;
— проспект Миру, 41/4.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього