Правоохоронці просять хмельничан долучитись до боротьби з гральним бізнесом
25 та 26 березня 2015 року у приміщенні УМВС відбудуться особисті прийоми громадян з працівниками управління ДСБЕЗ з питань функціонування гральних закладів. Графік прийому буде оприлюднений до 23 березня на офіційному сайті УМВС у Хмельницькій області.Правоохоронці просять хмельничан долучитись до боротьби з гральним бізнесом
25 та 26 березня 2015 року у приміщенні УМВС відбудуться особисті прийоми громадян з працівниками управління ДСБЕЗ з питань функціонування гральних закладів. Графік прийому буде оприлюднений до 23 березня на офіційному сайті УМВС у Хмельницькій області.

Подібні прийоми в ці дні пройдуть на всій території України у приміщеннях ГУМВС, УМВС.
— Отриману під час прийомів громадян інформацію, щодо місць розташування та діяльності казино, покерних клубів, залів гральних автоматів, інтерактивних клубів, букмекерських контор, тощо, буде негайно перевірено та вжито заходів реагування, — зазначають в Департаменті протидії злочинності у сфері економіки МВС України.
Результати спілкування з громадськістю будуть висвітлені у місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті МВС України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього