Правоохоронці викрили сільського голову, яка змусила працювати бюджет на благо власної родиниПрацівники відділу по боротьбі з корупцією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили 41-річну сільського голову, яка, грубо порушуючи Закони України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Працівники відділу по боротьбі з корупцією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили 41-річну сільського голову, яка, грубо порушуючи Закони України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Очільниця сільської громади домовилась із безробітною жителькою села про реєстрацію її як приватного підприємця. Далі через цю особу жінка орендувала кімнату в сільському будинку культури, де відкрила продуктово-господарський магазин, а офіційному орендареві запропонувала роботу продавця із зарплатою тисяча гривень.

Крім того, використовуючи своє службове становище, сільський голова організувала закупівлю продуктів харчування та господарських товарів у своєму ж магазині за рахунок місцевого бюджету, зокрема, надала вказівку директору садочка проводити закупівлю продуктів харчування для дітей виключно у її магазині на підставі укладених договорів.

Городоцький районний суд визнав сільську голову винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-4 «Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності» та ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов’язав її сплатити штраф на користь держави в розмірі понад 2 тисячі гривень з конфіскацією усього доходу від підприємницької діяльності.

За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього