равоохоронці вилучили близько 1200 кілограмів свіжомороженої риби, що перевозилась жителем Хмельниччини без відповідних документів. Водія притягнуто до відповідальності відповідно до чинного Законодавства

Правоохоронці забрали у хмельниччанина 1200 кілограм рибиПравоохоронці забрали у хмельниччанина 1200 кілограм риби

Правоохоронці вилучили близько 1200 кілограмів свіжомороженої риби, що перевозилась жителем Хмельниччини без відповідних документів. Водія притягнуто до відповідальності відповідно до чинного Законодавства.
Працівники Державтоінспекції зупинили вантажний мікроавтобус під керуванням жителя Хмельницької області. В ході огляду салону та багажного відсіку автомобіля правоохоронці виявили завантажену в поліетиленові мішки свіжоморожену річкову рибу – карась.
Працівники міліції запросили від перевізника документи на вантаж, але в наявності необхідних паперів, які б підтверджували походження та якість риби, не виявилось. Для з\’ясування всіх обставин на місце події було викликано співробітників відділу ветеринарної міліції.
Дане порушення було зареєстровано у журналі Єдиного обліку Соснівського райвідділу міліції. Відносно водія складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої. Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту