Православні християни сьогодні відзначають велике святоУ середу , 4 грудня , православні відзначають одне з 12 головних православних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці .Православні християни сьогодні відзначають велике святоУ середу , 4 грудня , православні відзначають одне з 12 головних православних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці .
Згідно з Писанням , свято було встановлено в пам\’ять про те , як батьки привели трирічну Діву Марію , майбутню Богородицю , в Єрусалимський храм для посвячення Богу . Батьки Діви Марії , Іоаким і Анна , до старості були бездітні , але , одержавши звістку про народження дитини , дали обітницю присвятити її Богу . Вони привели дочку в храм , мати поставила її на першу сходинку храму , і сказала: « Йди до Того , хто дарував мені тебе».

За нечисленним відомостями про життя Діви Марії в Єрусалимському храмі , там вона виховувалася у товаристві благочестивих дів , читала Святе Письмо , займалася рукоділлям , постійно молилася і зростала в любові до Бога.

Вона залишалася на вихованні в храмі до повноліття , до 15 -річного віку , після чого була видана заміж за старенького вдівця, теслю Йосипа .

Для віруючих людей це свято є символом того прикладу , який подали батьки майбутньої Богородиці, залучивши дочку до Бога з раннього дитинства. Це потім призвело до того , що саме Марія була обрана Богом в якості земної Матері Ісуса Христа.

Згадки про сьогоднішнє свято Введення в храм Пресвятої Богородиці зустрічаються вже в перші століття християнства, зокрема , в них говориться, що свята цариця Олена на честь нього побудувала храм. Широке поширення свято Введення отримав у 9 столітті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього

Православні християни сьогодні відзначають велике святоУ середу, 4 грудня, православні відзначають одне з 12 головних православних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього