Представники Аграрної партії на Хмельниччині подарували медичним закладам обладнання і тонну курятини
Медичне обладнання та курятина – такі подарунки отримали від Аграрної партії центри первинної медико-соціальної допомоги та міська лікарня Кам’янця-Подільського.Представники Аграрної партії на Хмельниччині подарували медичним закладам обладнання і тонну курятини
Медичне обладнання та курятина – такі подарунки отримали від Аграрної партії центри первинної медико-соціальної допомоги та міська лікарня Кам’янця-Подільського.

19 жовтня два центри первинної медико-соціальної допомоги в м. Кам\’янці-Подільському отримали сучасні переносні кардіографи вартістю 12 тис. грн. кожен від місцевої організації Аграрної партії України. Крім того, 18 жовтня від цієї ж політичної сили травматологічному відділенню Кам\’янець-Подільської міської лікарні передали стерилізатор, нову лампу та тонну курятини для харчування хворих, повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Керівник міської організації Аграрної партії, кандидат в депутати Хмельницької обласної ради Олександр Зарицький, який працює лікарем-урологом міської лікарні, пояснює, що добре знає проблеми медицини. За його словами, допомогу надали за кошти партійців, а саме за партійні внески.

– І це набагато краще, ніж витрачати їх на друковані агітки, – зазначає кандидат. – Адже лікарні сьогодні практично не отримують ані м\’яса, ані риби, а хворі потребують якісного харчування.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту