Представники бізнес-делегації з Кувейту відвідають Хмельницький
Незважаючи на напружену ситуацію в Україні, інвестори з країн Перської затоки готові вкладати в вітчизняний бізнес хоч завтра. Ігор Гресь, віце-президент Українського нацкомітету Міжнародної торгової палати, відзначає, що зараз з візитом в країні знаходяться представники бізнес-делегації з Кувейту.Представники бізнес-делегації з Кувейту відвідають Хмельницький
Незважаючи на напружену ситуацію в Україні, інвестори з країн Перської затоки готові вкладати в вітчизняний бізнес хоч завтра. Ігор Гресь, віце-президент Українського нацкомітету Міжнародної торгової палати, відзначає, що зараз з візитом в країні знаходяться представники бізнес-делегації з Кувейту.
Вони відвідають Хмельницький, Львів, Одесу, Дніпропетровськ і Кременчук, де ознайомлять з місцевими компаніями, в які вони зможуть інвестувати. За словами Ахмада Хиджо Ал-хіджа, менеджера делегації з Кувейту, представники їх компанії відвідали нашу країну вже шість разів за останні півроку, вивчаючи високий інвестиційний потенціал в сферах туризму, машинобудування, харчопрому, будівництва.
Експерти оцінюють обсяг інвестицій з країн Перської затоки в $ 3-4 млрд.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,