Представники нацменшин Хмельниччини готові допомагати міліції у боротьбі із злочинністю

Представники нацменшин Хмельниччини готові допомагати міліції у боротьбі із злочинністю
Питання співпраці міліції та представників нацменшин обговорили під час «круглого» столу, який відбувся в УМВС України в Хмельницькій області.Представники нацменшин Хмельниччини готові допомагати міліції у боротьбі із злочинністю
Питання співпраці міліції та представників нацменшин обговорили під час «круглого» столу, який відбувся в УМВС України в Хмельницькій області.

Вірмени, євреї, поляки, азербайджанці, росіяни та грузини — представники усієї багатонаціональної громади Хмельниччини зібралися за «круглим» столом з керівництвом обласного управління внутрішніх справ, щоб визначити основні напрямки співпраці.

Учасники зібрання висловили готовність спільно з міліцією боротися з корупцією та економічною злочинністю, а також допомагати бійцям АТО та вимушеним переселенцям.
Представники нацменшин Хмельниччини готові допомагати міліції у боротьбі із злочинністю Представники нацменшин Хмельниччини готові допомагати міліції у боротьбі із злочинністю
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин у своєму виступі значну увагу приділив реформуванню органів внутрішніх справ і наголосив на тому, що лише у співпраці з громадою, в тому числі і з національними меншинами, ці зміни дадуть позитивний результат.

За словами представників нацменшин краю, останнім часом значно покращилась їхні взаємини з міграційною службою, тож чимало слів вдячності у свою адресу почув начальник УДМС України в Хмельницькій області Олег Паньков.

Підсумовуючи, начальник управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Ірина Трунова зазначила, що усі нацменшини краю абсолютно інтегровані в українське суспільство, в області не зафіксовано жодного прояву ксенофобії. І сьогодні вони як ніколи єдині в прагненні зміцнювати свою рідну державу — Україну.

Залишити відповідь