Сьогодні два автобуси з представниками хмельницького Майдану поїхали до столиці. Про це «Подільській.info» стало відомо від самих представників Ради Майдану. Вони хочуть зустрітися із Президентом, аби просити його не призначати Леоніда Пруса головою Хмельницької облдержадміністрації

Представники Ради Майдану поїхали до Президента. Просити не призначати губернатором ПрусаПредставники Ради Майдану поїхали до Президента. Просити не призначати губернатором Пруса

Сьогодні два автобуси з представниками хмельницького Майдану поїхали до столиці. Про це «Подільській.info» стало відомо від самих представників Ради Майдану. Вони хочуть зустрітися із Президентом, аби просити його не призначати Леоніда Пруса головою Хмельницької облдержадміністрації.

Нагадаємо, що після обрання Президентом Петра Порошенка усі голови обласних державних адміністрацій написали заяви про складання своїх повноважень. Зараз якраз іде процес розгляду цих заяв. Їх Президент або задовольняє та призначає нових голів ОДА, або не приймає відставки губернатора і цим самим дає можливість працювати далі у своїй команді.

Питання з теперішнім очільником Хмельницької ОДА Леонідом Прусом поки не вирішене, хоча чутки про те, хто може стати його наступником, ходять різні. Але поки у Києві вирішують, залишати Пруса чи ні, деякі хмельницькі активісти наполегливо виступають проти його перепризначення. Зокрема, Хмельницька Рада Майдану, яка й поїхала до Києва. За інформацією «Подільська.info», профінансував поїздку «майданівців» один із претендентів на посаду голови Хмельницької ОДА, регіонал Валерій Кольгофер.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту