Представники Італії планують запуск сміттєпереробного заводу в Хмельницькому
У Хмельницькій міській раді активно працюють над налагодженням взаємодії між іноземними інвесторами та містом.Представники Італії планують запуск сміттєпереробного заводу в Хмельницькому
У Хмельницькій міській раді активно працюють над налагодженням взаємодії між іноземними інвесторами та містом. Так, лише з початку цього тижня міський голова мав дві зустрічі із іноземними підприємцями. Представники Італії презентували очільнику міста та представникам департаменту економіки проект запуску в місті сміттепереробного заводу, повідомляють на сайті міської ради.
Описали свої очікування від влади, розповіди про технологію переробки та вартість будівництва комплексу, терміни реалізації планів. Міський голова Олександр Симчишин пообіцяв детально вивчити пропозицію: \”Цілком можливо, що ми оголосимо публічний конкурс проектів на будівницьво сміттєпереробного заводу. Наразі маємо кілька цікавих пропозицій від підприємств, що вже працюють на теренах Європи. Звісно, багато проектів, які нам пропонують, мають, як то кажуть, підводні камені. Наше завдання – обрати оптимальний варіант.\”
Також до міської ради прибули представники німецького виробника дрібної побутової техніки. Вони розглядають Хмельницький як місто, де б хотіли побудувати один із своїх заводів. Наразі шукають оптимальну земельну ділянку та ведуть переговори із владою міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього