Представники водоканалів з різних куточків України зібралися в Хмельницькому
10 грудня на базі комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та Державного підприємства «Новатор» відбувся всеукраїнський семінарПредставники водоканалів з різних куточків України зібралися в Хмельницькому
10 грудня на базі комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та Державного підприємства «Новатор» відбувся всеукраїнський семінар «Сучасні засоби обліку води – важливий елемент ресурсозбереження на підприємствах водно-каналізаційного господарства». Участь у семінарі взяли представники водоканалів з різних міст нашої держави. Від імені міської влади учасників заходу привітав заступник міського голови, куратор комунальної галузі Анатолій Нестерук.

Анатолій Макарович ознайомив присутніх із історією, інфраструктурою Хмельницького. Коротко зупинився на виконаних роботах та планах на найближчий час.
«Хмельницькводоканал» є стратегічним підприємством, адже якщо тепловики можуть собі влітку не надавати послуги, щоб виконати профілактичні роботи з підготовки мереж до осінньо-зимового періоду, то всі ми прекрасно розуміємо, що буде якщо хоча б на день зупинити холодне водопостачання міста. Саме тому міська влада, депутатський корпус велике значення приділяє цьому підприємству, його розвитку, модернізації обладнання», – підкреслив Анатолій Макарович.
На завершення заступник міського голови побажав всім учасникам семінару міцного здоров’я та життєвого благополуччя, конструктивного та результативного спілкування.
Протягом роботи учасники семінару ознайомилися із роботою КП «Хмельницькводоканал», оглянули механічну майстерню, контрольно-сервісний центр.
Представники водоканалів з різних куточків України зібралися в Хмельницькому
Директор підприємства Віталій Кавун розповів колегам про специфіку водопостачання міста Хмельницького: «Місто бере воду на Чернелівському водозаборі, який розташований у Красилівському районі, і для того, щоб вода потрапила до помешкань хмельничан їй потрібно подолати 33,4 кілометри трубопроводу. Для безперебійного водопостачання вже збудовано та введено в експлуатацію 11,9 км другої черги водогону. За рахунок виконання цих будівельних робіт розвантажено одну із найскладніших ділянок Чернелівського водогону, що позитивно вплинуло на динаміку аварійності».

Далі гості завітали на ДП «Новатор», де їх ознайомили із автоматизованою системою контролю обліку енергоносіїв, окремо зупинившись на приладах обліку споживання води. За словами директора підприємства Анатолія Вдовиченка за рік на заводі випускають більше мільйона лічильників обліку води.
Також учасники семінару відвідали музей підприємства, виробничі приміщення та продовжили роботу в режимі обговорення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього