Презентували книжку Євгена Красюка «Пам'ятає врятований світ»В рамках відзначення 70-річчя визволення Хмельниччини від німецько-фашистських загарбників у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася презентація збірки Євгена Красюка «Пам\’ятає врятований світ».В рамках відзначення 70-річчя визволення Хмельниччини від німецько-фашистських загарбників у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася презентація збірки Євгена Красюка «Пам\’ятає врятований світ».

Книжка присвячена тим, хто в буремні воєнні роки наближав світлий день визволення від фашистських загарбників нашої Батьківщини, дітям війни, тим, хто пережив знущання у концтаборах, солдатським вдовам. На запрошення організаторів на захід завітали учасники Великої Вітчизняної війни, «діти війни» та учні навчально-виховного комплексу №4.

Учасників зустрічі привітала директор територіального центру Ірина Ковальчук.

Прозвучали поетичні та прозові твори про лихоліття війни, славну Перемогу та рідне місто. Перший заступник голови міської ради ветеранів Віктор Сергієв та учасник бойових дій, інвалід I групи, полковник у відставці Микола Рязанцев поділились своїми спогадами про війну. Директор музею «Проскурівського підпілля» Алла Хрящевська розповіла учасникам заходу про історію звільнення Хмельниччини та нашого міста, про діяльність проскурівських підпільників. Кожен присутній в залі мав можливість поділитися своїми спогадами та пережитими почуттями.

Ще одним подарунком для присутніх стало частування від членів клубу «Господарочка» домашніми стравами. На завершення учасники зустрічі побажали усім миру та злагоди.

за матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього