Презентували програму «Європейської молодіжної столиці» Кам’янця-Подільського
В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась презентація програми «Європейської молодіжної столиці – 2018».Презентували програму «Європейської молодіжної столиці» Кам’янця-Подільського
В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась презентація програми «Європейської молодіжної столиці – 2018».

Заявка містить план заходів в 6 ключових напрямках, які місто планує реалізувати до 2018 року. Основна умова – ініціативність молодіжних організацій, які, власне, і повинні бути виконані за три роки.

Так, в рамках програми «Європейської молодіжної столиці – 2018» планується започаткувати міжнародний еко-фестиваль, під егідою якого проходитиме науково-практичний форум на базі Природничого факультету із залученням міжнародних експертів, де діятимуть відкриті майданчики з демонстрацією еко-технологій і майстер-класи по вторинному використанню матеріалів, а також проведитимуться екологічні експедиції по Смотрицькому каньйону.

Розвинути до міжнародного рівня та популяризувати урбан-фест «Республіка» (ГО «Територія»), фестиваль «Острів 7 культур» (фестивальна агенція «Ратуша»), а також фестиваль вуличного екстриму «la min the pink!» (workout, ВМХ, велоспорт за ініціативи ГО «StreetWorkout України» та «Асоціації велосипедистів Кам’янця-Подільського»).

Провести міжнародний мистецький молодіжний форум «PHOENIX» і започаткувати видавництво міжнародного мистецького альманаху «PHOENIX» (літературне молодіжне об’єднання «PHOENIX»), форум молодіжних організацій країн ЄС «Молодіжний соціум – ХХІ століття» (Молодіжна рада міста)

До 2018 року Кам’янець-Подільський планує створити інноваційний освітній сервіс, спрямований на розвиток персоналу в сфері ІТ «Університет дизайну» (разом з ТОВ «Регіон-ІТ», ГО «Відкритий університет Майдану»). Заснувати «Молодіжну школу журналістики» на базі «Громадського телебачення Поділля», міжнародний літній табір лідерів молодіжного волонтерського руху для обміну досвідом «Від серця до серця» (ГО «Волонтери Кам’янця-Подільського», Молодіжна рада) та міжнародний конкурс молодіжних старт-ап проектів «Start-up-Drift».

Також планується вивести на міжнародний рівень «Факультет муніципального управління», що передбачає підготовку майбутніх державних службовців і політиків, шляхом запровадження стажування у структурних підрозділах муніципалітетів європейських міст.

Всього в заявці Кам’янця-Подільського заплановано 12 заходів. В другий тур європейського молодіжного форуму буде відібрано лише 5 міст-кандидатів. Переможця конкурсу оголосять у листопаді 2015 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього