Президент Угорщини позбавив хмельничанина мадярського громадянстваУгорщина продовжує забирати в українців громадянство своєї країни, яке щедро роздавало до 2015 року. Цього разу жерствою чистки став уродженець міста Славута Xмельницької області. Угорський \”Офіційний вісник\” днями опублікував інформацію, що Володимира Анатолійовича Варакіна, 1975 р.н., уродженця міста Славута, СРСР, позбавлено громадянства.
Про це відповідний указ підписав 19 вересня 2016 року президент Угорщини Янош Адер, а також затвердив 28 вересня міністр внутрішніx справ Угорщини Шандор Пінтер. Цього вимагає процедура позбавлення громадянства у сусідній Угорщині – повідомило закарпатське інтернет-видання Мукачево.нетПрезидент Угорщини позбавив хмельничанина мадярського громадянстваУгорщина продовжує забирати в українців громадянство своєї країни, яке щедро роздавало до 2015 року. Цього разу жерствою чистки став уродженець міста Славута Xмельницької області. Угорський \”Офіційний вісник\” днями опублікував інформацію, що Володимира Анатолійовича Варакіна, 1975 р.н., уродженця міста Славута, СРСР, позбавлено громадянства.
Про це відповідний указ підписав 19 вересня 2016 року президент Угорщини Янош Адер, а також затвердив 28 вересня міністр внутрішніx справ Угорщини Шандор Пінтер. Цього вимагає процедура позбавлення громадянства у сусідній Угорщині – повідомило закарпатське інтернет-видання Мукачево.нет

Нагадаємо, що за останні півтора роки це вже не перший випадок позбавлення угорського громадянства українців. Хоч у офіційних повідомленнях про позбавлення громадянства не вказується детальна причина та підстави, але зазвичай це махінації з документами або незнання угорської мови, що є обов’язковою вимогою. Деякі власники паспорту при вїзді на тетиторію Угорщини забувають що нібито здали іспить з угорської і не відповідають на запитання прікорданникив дкржавною мовою. Інформацію про не відповідність знання мови громадянином прикордонники передають нагору.
Зауважимо, що рік тому офіційні відомства Угорщини інформували про позбавлення угорського громадянства понад 50 осіб за 2015 рік.
Станом на початок 2015 року офіційні відомства Угорщини інформували про 94 000 українців, які отримали угорське громадянство.
В той же час у звязку з ускладненням вимог щодо знання мови серед хмельничан, за інформацією ПОДІЛЬСЬКА.інфо все більшої популярності для перебуванн яв країнах ЄС набуває Карта поляка та Паспорт громадянина Румунії вартість якого складає 1500-2000 євро

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього